• O MafMaf.pl

Sklep MafMaf.pl tworzymy, ponieważ głęboko wierzymy w to, że piękno tkwi w naturze. Oferujemy Wam różnorodne produkty oparte na naturalnych składnikach, bez dodatku sztucznych zapachów, ulepszaczy, bez chemii.  

W naszej ofercie znajdziecie mydła tworzone w oparciu o stare, proste receptury, ekologiczne środki czystości, wysokiej jakości produkty higieniczne dla kobiet, naturalne kosmetyki dla całej rodziny.

Nie będziemy ukrywać, nasz sklep jest nowy! Dlatego jeśli macie jakieś uwagi, wskazówki czy dodatkowe pytania – kontaktujcie się z nami!

Nie tylko jako firma, ale również w życiu osobistym ciągle uczymy się jak pomóc naszej planecie. Zależy nam na  idealnych rozwiązaniach dla Ziemi ale i dla naszej rodziny. Szukamy bezpiecznych produktów, dużo rozmawiamy z dziećmi i ciągle podążamy w kierunku less waste.

Zapraszamy Cię również do naszego Bloga. Tu będziemy przedstawiać nasze rozwiązania dla codziennych eko problemów, tu będziemy opisywać nowości w naszym sklepie i poruszać ważne dla nas tematy.

Dokonaj przemyślanych zakupów, naturalnie.

Pozdrawiamy,

Ania i Jacek